Następny mecz: Rakow Czestochowa v Podbeskidzie Bielsko-Biala 18 Październik 2017 03:00 PM
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [eugeniuszpatyk]
DataDom   Wyjazd
22 Lipiec 2017 05:00:00 PMMKS Kluczbork (PP)1v2Chrobry Glogow (PP)
28 Lipiec 2017 08:45:00 PMStal Mielec2v1Ruch Chorzow
29 Lipiec 2017 03:30:00 PMZaglebie Sosnowiec2v0Olimpia Grudziadz
29 Lipiec 2017 05:00:00 PMOdra Opole2v1Gornik Leczna
29 Lipiec 2017 05:00:00 PMPuszcza Niepolomice1v1Chojniczanka Chojnice
29 Lipiec 2017 06:00:00 PMRakow Czestochowa1v1Miedz Legnica
29 Lipiec 2017 07:00:00 PMBytovia Bytow1v0Stomil Olsztyn
29 Lipiec 2017 07:00:00 PMChrobry Glogow2v1Podbeskidzie Bielsko-Biala
29 Lipiec 2017 07:00:00 PMGKS Katowice2v0Pogon Siedlce
30 Lipiec 2017 07:47:00 PMWigry Suwalki1v3GKS Tychy
04 Sierpień 2017 08:45:00 PMRuch Chorzow0v2Chrobry Glogow
05 Sierpień 2017 05:00:00 PMGornik Leczna1v1Zaglebie Sosnowiec
05 Sierpień 2017 05:00:00 PMPogon Siedlce1v0Odra Opole
05 Sierpień 2017 05:45:00 PMGKS Tychy2v1Stal Mielec
05 Sierpień 2017 06:00:00 PMOlimpia Grudziadz1v1Wigry Suwalki
05 Sierpień 2017 06:00:00 PMChojniczanka Chojnice2v1Stomil Olsztyn
05 Sierpień 2017 06:00:00 PMPodbeskidzie Bielsko-Biala2v1Bytovia Bytow
05 Sierpień 2017 08:00:00 PMMiedz Legnica2v0GKS Katowice
06 Sierpień 2017 05:00:00 PMPuszcza Niepolomice1v2Rakow Czestochowa
11 Sierpień 2017 07:00:00 PMStomil Olsztyn1v3Podbeskidzie Bielsko-Biala
11 Sierpień 2017 08:45:00 PMGKS Katowice2v0Puszcza Niepolomice
12 Sierpień 2017 12:30:00 PMOdra Opole1v0Miedz Legnica
12 Sierpień 2017 05:30:00 PMRakow Czestochowa2v1Chojniczanka Chojnice
12 Sierpień 2017 07:00:00 PMBytovia Bytow2v0Ruch Chorzow
13 Sierpień 2017 05:00:00 PMChrobry Glogow1v1GKS Tychy
13 Sierpień 2017 07:00:00 PMStal Mielec2v1Olimpia Grudziadz
13 Sierpień 2017 07:47:00 PMWigry Suwalki1v0Gornik Leczna
13 Sierpień 2017 08:00:00 PMZaglebie Sosnowiec2v1Pogon Siedlce
18 Sierpień 2017 08:00:00 PMMiedz Legnica2v0Zaglebie Sosnowiec
18 Sierpień 2017 08:00:00 PMChojniczanka Chojnice3v1Podbeskidzie Bielsko-Biala
18 Sierpień 2017 08:45:00 PMRuch Chorzow1v1Stomil Olsztyn
18 Sierpień 2017 08:45:00 PMGornik Leczna1v0Stal Mielec
19 Sierpień 2017 02:45:00 PMGKS Tychy2v1Bytovia Bytow
19 Sierpień 2017 05:00:00 PMPogon Siedlce1v0Wigry Suwalki
19 Sierpień 2017 05:00:00 PMPuszcza Niepolomice1v1Odra Opole
19 Sierpień 2017 05:00:00 PMRakow Czestochowa2v1GKS Katowice
19 Sierpień 2017 05:00:00 PMOlimpia Grudziadz1v2Chrobry Glogow
22 Sierpień 2017 07:00:00 PMStomil Olsztyn1v3GKS Tychy
22 Sierpień 2017 08:45:00 PMPodbeskidzie Bielsko-Biala1v1Ruch Chorzow
23 Sierpień 2017 05:00:00 PMOdra Opole2v1Rakow Czestochowa
23 Sierpień 2017 06:00:00 PMWigry Suwalki1v2Miedz Legnica
23 Sierpień 2017 07:00:00 PMChrobry Glogow2v1Gornik Leczna
23 Sierpień 2017 07:00:00 PMBytovia Bytow1v1Olimpia Grudziadz
23 Sierpień 2017 07:00:00 PMStal Mielec1v0Pogon Siedlce
23 Sierpień 2017 07:00:00 PMZaglebie Sosnowiec2v0Puszcza Niepolomice
23 Sierpień 2017 08:45:00 PMGKS Katowice2v1Chojniczanka Chojnice
25 Sierpień 2017 08:45:00 PMGKS Tychy2v1Podbeskidzie Bielsko-Biala
26 Sierpień 2017 05:00:00 PMPuszcza Niepolomice1v1Wigry Suwalki
26 Sierpień 2017 05:00:00 PMRakow Czestochowa2v0Zaglebie Sosnowiec
27 Sierpień 2017 02:45:00 PMGKS Katowice2v1Odra Opole
27 Sierpień 2017 05:00:00 PMGornik Leczna1v1Bytovia Bytow
27 Sierpień 2017 05:00:00 PMOlimpia Grudziadz2v0Stomil Olsztyn
27 Sierpień 2017 05:00:00 PMChojniczanka Chojnice3v1Ruch Chorzow
27 Sierpień 2017 08:00:00 PMMiedz Legnica2v0Stal Mielec
28 Sierpień 2017 07:00:00 PMPogon Siedlce1v2Chrobry Glogow
08 Wrzesień 2017 04:30:00 PMPuszcza Niepolomice1v2Chrobry Glogow
08 Wrzesień 2017 07:00:00 PMOlimpia Grudziadz2v1Ruch Chorzow
08 Wrzesień 2017 08:45:00 PMMiedz Legnica2v2Bytovia Bytow
09 Wrzesień 2017 02:45:00 PMGornik Leczna1v0Podbeskidzie Bielsko-Biala
09 Wrzesień 2017 04:00:00 PMOdra Opole1v0Zaglebie Sosnowiec
09 Wrzesień 2017 04:00:00 PMRakow Czestochowa2v1Stal Mielec
09 Wrzesień 2017 06:00:00 PMPogon Siedlce1v1Stomil Olsztyn
09 Wrzesień 2017 06:00:00 PMGKS Katowice2v0Wigry Suwalki
10 Wrzesień 2017 05:00:00 PMChojniczanka Chojnice2v1GKS Tychy
13 Wrzesień 2017 06:00:00 PMZaglebie Sosnowiec1v3GKS Katowice
13 Wrzesień 2017 07:00:00 PMPodbeskidzie Bielsko-Biala2v1Olimpia Grudziadz
13 Wrzesień 2017 07:00:00 PMStal Mielec1v0Puszcza Niepolomice
14 Wrzesień 2017 06:00:00 PMRuch Chorzow1v2GKS Tychy
16 Wrzesień 2017 02:45:00 PMChrobry Glogow2v0Rakow Czestochowa
16 Wrzesień 2017 06:00:00 PMPodbeskidzie Bielsko-Biala1v0Pogon Siedlce
16 Wrzesień 2017 06:00:00 PMBytovia Bytow2v0Puszcza Niepolomice
16 Wrzesień 2017 06:00:00 PMZaglebie Sosnowiec1v1Chojniczanka Chojnice
16 Wrzesień 2017 06:00:00 PMWigry Suwalki1v1Odra Opole
16 Wrzesień 2017 07:00:00 PMStomil Olsztyn1v1Miedz Legnica
17 Wrzesień 2017 12:30:00 PMStal Mielec2v1GKS Katowice
17 Wrzesień 2017 03:00:00 PMGKS Tychy1v1Olimpia Grudziadz
18 Wrzesień 2017 07:00:00 PMRuch Chorzow1v0Gornik Leczna
22 Wrzesień 2017 08:45:00 PMGKS Katowice1v1Chrobry Glogow
23 Wrzesień 2017 12:45:00 PMOdra Opole2v2Stal Mielec
23 Wrzesień 2017 04:00:00 PMPuszcza Niepolomice1v0Stomil Olsztyn
23 Wrzesień 2017 04:00:00 PMRakow Czestochowa1v2Bytovia Bytow
23 Wrzesień 2017 04:00:00 PMGornik Leczna2v1GKS Tychy
23 Wrzesień 2017 05:00:00 PMChojniczanka Chojnice2v0Olimpia Grudziadz
23 Wrzesień 2017 06:00:00 PMZaglebie Sosnowiec4v0Wigry Suwalki
23 Wrzesień 2017 07:00:00 PMMiedz Legnica2v1Podbeskidzie Bielsko-Biala
24 Wrzesień 2017 04:00:00 PMPogon Siedlce1v0Ruch Chorzow
27 Wrzesień 2017 06:00:00 PMWigry Suwalki1v2Rakow Czestochowa
29 Wrzesień 2017 08:45:00 PMRuch Chorzow1v0Miedz Legnica
30 Wrzesień 2017 05:00:00 PMStomil Olsztyn2v1Rakow Czestochowa
30 Wrzesień 2017 05:45:00 PMChrobry Glogow2v1Odra Opole
30 Wrzesień 2017 06:00:00 PMBytovia Bytow2v1GKS Katowice
30 Wrzesień 2017 06:00:00 PMGKS Tychy2v0Pogon Siedlce
30 Wrzesień 2017 06:00:00 PMPodbeskidzie Bielsko-Biala1v0Puszcza Niepolomice
30 Wrzesień 2017 06:00:00 PMStal Mielec2v1Zaglebie Sosnowiec
01 Październik 2017 06:00:00 PMWigry Suwalki1v1Chojniczanka Chojnice
01 Październik 2017 07:00:00 PMOlimpia Grudziadz2v1Gornik Leczna
06 Październik 2017 07:00:00 PMMiedz Legnica1v0GKS Tychy
07 Październik 2017 12:30:00 PMOdra Opole2v1Bytovia Bytow
07 Październik 2017 05:00:00 PMChojniczanka Chojnice2v0Gornik Leczna
07 Październik 2017 05:00:00 PMWigry Suwalki1v1Stal Mielec
13 Październik 2017 06:00:00 PMRuch Chorzow1v3Rakow Czestochowa
13 Październik 2017 08:45:00 PMStal Mielec1v2Chojniczanka Chojnice
14 Październik 2017 01:00:00 PMGornik Leczna2v0Pogon Siedlce
14 Październik 2017 05:00:00 PMChrobry Glogow2v0Wigry Suwalki
14 Październik 2017 05:00:00 PMGKS Tychy1v1Puszcza Niepolomice
14 Październik 2017 05:15:00 PMStomil Olsztyn2v1Odra Opole
14 Październik 2017 05:45:00 PMPodbeskidzie Bielsko-Biala1v0GKS Katowice
14 Październik 2017 06:00:00 PMBytovia Bytow1v1Zaglebie Sosnowiec
18 Październik 2017 03:00:00 PMPuszcza Niepolomice2v0Ruch Chorzow
18 Październik 2017 03:00:00 PMRakow Czestochowa1v2Podbeskidzie Bielsko-Biala
18 Październik 2017 07:00:00 PMPogon Siedlce1v1Olimpia Grudziadz
18 Październik 2017 07:00:00 PMZaglebie Sosnowiec1v1Chrobry Glogow
18 Październik 2017 08:00:00 PMGKS Katowice2v2Stomil Olsztyn
Statystyki typowania
Wcześniej Dalej
Rakow Czestochowa v Podbeskidzie Bielsko-Biala
1-0 Percentage 26% [13]
1-1 Percentage 22% [11]
2-1 Percentage 20% [10]
1-2 Percentage 10% [5]
2-0 Percentage 8% [4]
2-2 Percentage 4% [2]
0-1 Percentage 4% [2]
3-1 Percentage 2% [1]
1-3 Percentage 2% [1]
0-0 Percentage 2% [1]

Strona kibiców Chrobrego Głogów